שמלת כלה

על הקושי בבחירת שמלות כלה  ועל הדרך לעשות את זה נכון

חתונה היא אירוע מרגש ומשמח, הטומן בחובו את כל אותם חלומות, פנטזיות ואיחולים שכל כלה איחלה לעצמה מאז ומעולם, עת הייתה עדיין ילדה קטנה ששיחקה עם חברות. ואכן, שמלות כלה הן מיתוס של אגדה, פאר, נסיכותיות של פעם בחיים, ואין פלא אפוא כי בחירת שמלת הכלה היא משימה קשה בעלת השלכות משמעותיות.

מדוע קשה כל כך לבחור שמלות כלה ?

ישנן סיבות רבות לקושי בבחירת שמלות כלה, שכולן בסופו של דבר מסתכמות בפער שבין הציפיות למציאות. כלות רבות חולמות על עצמן כמלכות או נסיכות לערב אחד, ולפיכך תולות את כל יהבן בשמלת הכלה האחראית להגשמת החלום. אולם כיצד בוחרים שמלת כלה מבין כל השפע? שפע שלכאורה אמור להקל על הכלות, אולם דווקא יוצר בלבול ועומס? כיצד בוחרים את שמלת הכלה ה-אחת שאכן תממש את כל ציפיותיה של הכלה, שאכן תראה נפלא, תחמיא לגוף, תהמם את האורחים וגם תתאים לתקציב שהוגדר למטרה זו?

בחירת שמלות כלה – אז מה הסגנון שלך?

אחת משאלות היסוד שנדרשת כל כלה לשאול את עצמה בעת ההכנות לאירוע, הוא מהו סגנון השמלות האהוב עליה? בטרם תתחילי לחפש שמלות כלה, כדאי וצריך לשבת עם מגזינים ותמונות של שמלות בעיצובים שונים, ולבחון מתוכם מהו הסגנון האהוב יותר על הכלה לעתיד. ואם קשה לך לבחור מה את אוהבת? אולי יהיה קל יותר לציין מה את לא אוהבת? גם בשיטת האלימינציה ניתן להגדיר את הדרישות משמלות הכלה ומדובר בהתחלה לא רעה בכלל.

שמלות כלה מגיעות במגוון רב כאמור של סגנונות ובדים, ועל מנת לבחור ביניהם אולי קל יהיה יותר להשתמש בפרמטרים אובייקטיביים, לדוגמא – מהי עונת השנה בה נערכת החתונה, האם מדובר בחתונה באולם או גן אירועים, האם את מתכננת לרקוד עד כלות הנשמה, ולפיכך חשוב לבחור שמלות כלה קלילות, או שמא תוכלי להרשות לעצמך שמלה מלכותית ורשמית יותר? זכרי, כי את עתידה להסתובב עם שמלת הכלה שלך לאורך כל הערב, לפיכך רצוי מאוד לבחור בשמלה נוחה, נעימה לגוף, שאינה כבדה או מסורבלת מדי, וכזו שתוכל לשרת אותך ולא להוות מטרד.

עכשיו מגיעים לכיף – עיטורים, סרטים ותוספות

לא משנה מהו סגנון השמלה שתבחרי, זכרי כי תמיד אפשר להעשיר את מראה השמלה בתוספות שונות ומעניינות. בין אם תבחרי בסרטים או באבני סברובסקי, בין אם תעדיפי לשלב רקמת פרחים עדינה או תחרה – זהו המקום בו תוכלי לתת דרור לטעם האישי שלך, ולבקש מהמעצבת להגשים את חלומותיך הכמוסים. ושיהיה במזל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *