הביאו מתנות לגבר שלכן עם אוריינטציה חברתית

לחבר שלכן יש יום הולדת? קדימה בנות, לחשוב מחוץ לקופסה. כמה פעמים אפשר להביא את אותן מתנות לגבר? עוד פעם ויסקי עוד פעם בושם עוד פעם כרטיס כניסה למשחק כדורגל. חשבו שונה והפעם תביאו משהו איכותי, אולי עם אג'נדה. רוצות דוגמאות?

א.  חבילות שי אורגניות של נגאיה. מוצרי אורגניים לגבר, שגם שומרים על הסביבה. האריזה נעשית על ידי אנשים עם לקויות. כל האריזות מתכלות וגם האריזה הכללית של חבילת השי מתמחזרת בקלות.

ב.  רוצות לתת לו מתנה ממש שווה? אין כמו לקנות לחבר שלכן כרטיס להופעה של פרל ג'ם + נסיעה לאנגליה לשלושה ימים על חשבונכן. אבל אם אתן נותנות כאלו מתנות לגבר שלכן, סעו איתו. לכל צרה שלא תבוא.

ג.   אם הגבר אינטלקטואל – קנו לו ספר אמנות, ספר פרוזה, ספר שירה, אבל משהו איכותי ובמיוחד אם יש לו איזה סיפור מעניין שקשור לקשר שלכם.

ד.  קנו לו חפץ אמנות שיש לו תו של סחר הוגן; מוצרי סחר הוגן הנם מוצרים אשר מצמצמים את פערי התיווך בין היצרן לצרכן ובכך מחזירים ליצרן , שנמצא בתחתית שרשרת המוצר, אחוז גבוה יותר ממחיר המוצר

ה.  קנו לו מתנה מ"אחותי" שמקדמת נשים במצוקה, מפעילה יוזמות חברתיות חדשניות ומקוריות בתחומי התעסוקה והפנאי. בארגון יש 700 נשים שיוצרות כל מיני מתנות יפות שבטוח שאחת מהן תתאים לגבר שלכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *