לקנות מתנות ליולדת במסגרת הוראת הקבע של מכבי

אם אתם רוצים לקנות מתנות ליולדת אתם יכולים לעשות זאת דרך קופת החולים. במכבי למשל, אפשר לשלוח קופסה עם מוצרים של כל מה שהיולדת צריכה, בתור מתנות ליולדת, ממש לאחר הלידה – במסגרת הוראת הקבע של הפציינטית. מה בקופסה? תחליף חלב במבצע, מחלק מנות, בקבוק בי-פרי קטן, מארז חיתולי האגיס עם מגבונים ומשטח החתלה חד פעמי, בקבוק מים קטן של נביעות וקופון הטבה לרכישת בר מים בהנחה וסט מצעים למיטת תינוק בחינם. שווה ביותר, הטבה במאות שקלים.

אפשר גם לקנות דרך הקופה עוד דברים – כרית, פדים, סבון, שמפו בייבי קטנים, הנחה לאלבומי תמונות ועוד.

המוצרים עצמם הם אינם של הקופה – אלא של חברות מסחריות שסגרו הסכמים עם מכבי, ומאפשרים להביא מתנות ליולדת לאחר הלידה, בדיוק מה שהיא צריכה ברגעים האלו, ואף אחד לא זוכר להביא או אף אחד לא יודע בדיוק מה צריך. מכבי עשתה מחקר עם הרבה מאד יולדות והגיע למסקנה בדיוק מה לאפשר לרכישה במסגרת הוראת הקבע של הפציינטית. כלומר, מזמינים וזה מגיע. ללא תשלום במזומן. מכבי לא רק עושה הסכמים עם חברות זרות אלא גם מפרסמת תוכן ומאפשרת לקנות אותו בתור מתנה, למשל: הספר "תינוקות ופעוטות," מדריך התפתחות תינוקות מסדרת מדריכי הבריאות של מכבי, ומשחת החתלה "מכבי קייר."

הניסיון של מכבי הוא להגיע למחיר הוגן, שהיולדת לא תרגיש שמנצלים אותה כי אין לה כוח לחפש מחירים זולים יותר: המחירים הוגנים כמעט ללא רווח של הקופה.
כדאי לשקול לקנות מוצרי תינוקות

מתנות ליולדת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *