מתנות לחג להולדת התינוק

לידה של תינוק חדש במשפחה היא אירוע משמח מאין כמותו, וכאשר מדובר בהולדת תינוק לקראת חג הפסח, הוא חג האביב, חג החירות והחופש – הרי שמדובר בשמחה כפולה ומכופלת. אין פלא, אפוא כי כאשר נולד תינוק חדש בעונת האביב, פעמים רבות סובבות מתנות לפסח אותו ואת ההורים הנרגשים, זאת במטרה לקדם בברכה את התוספת המוצלחת ולהתרגש יחד מהמשפחה שגדלה.

 

אילו מתנות לפסח מתאימות למשפחה שהתרחבה ?

מתנות לפסח עבור משפחה עם תינוק קטן יכולות להגיע מקשת רחבה מאוד של אפשרויות. תוכלו כמובן לשאול את ההורים הטריים למה הם זקוקים (והרי מתנות לפסח מהסוג הזה הן תמיד נדרשות גם כשמדובר בהולדת תינוק שני ושלישי במשפחה), וכמובן – לקנות מתנות לפסח המתאימות הן לבקשת ההורים והן לתקציב. תוכלו לקנות בגדים או צעצועים, כסא בטיחות לרכב או אפילו מיטה. אם אינכם רוצים לשאול את ההורים לרצונם, תוכלו לרכוש מתנות לפסח בדמות יין או שוקולד שהן מתנות שמשמחות תמיד, כמו גם כלי הגשה או כלי בית – המשמשים תמיד את מקבליהן (שגם לאחר לידה של תינוק יחזרו לארח, גם אם זה ייקח קצת זמן…).

מתנות לפסח יכולות להיות גם זמן איכות להורים הטריים. תוכלו לרכוש תלוש לחוג תינוקות כלשהו (גם אם יהיה לו שימוש בעוד מספר חודשים), תוכלו לרכוש כמה שעות של פינוק בספא (רק אל תשכחו לבקש תלוש בעל תאריך תפוגה רחוק ככל האפשר), ותוכלו אפילו להזמין לאם טיפול מניקור או עיסוי הביתה (כי זה שהיא אחרי לידה לא אומר שהיא רוצה להמשיך ולהראות כמו מישהי אחרי לידה…).

רעיון מוצלח אחר הוא להזמין אוכל מוכן ואיכותי מקייטרינג כלשהו המצוי בסביבת היולדת. כל אישה לאחר לידה תשמח למצוא מקרר ופריזר מלאים כל טוב, מהם היא צריכה רק לחמם לעצמה מנה מסודרת (כי למי יש זמן לבשל ?). רק שימו לב, כי בעת שמדובר על מתנות לפסח , נדרש להתאים אותן למטבח כשר.

והכי חשוב – משאבת חלב !

מתנות לפסח הן דבר נחמד, אולם מתנות לפסח שהן בעלות ערך פרקטי של ממש לאם ולתינוק – הן דבר נחמד יותר. אם האם החדשה בחרה להניק את תינוקה, הרי שאחד הדברים שהיא ללא ספק תידרש להם הוא משאבת חלב, באמצעותה תוכל לשאוב ולהשאיר חלב קפוא, למקרים בהם היא יוצאת מהבית או מעבירה את שרביט ההאכלה לכל אדם אחר.

משאבת החלב תהפוך חשובה יותר כאשר האם תחזור לעבודתה, עת יזכה תינוק לטיפולה המסור של מטפלת או כל דמות דומיננטית אחרת, שתוכל להמשיך ולהזין אותו בחלב שאוב על אף שהוא מקבל אותו בבקבוק. מתנות לפסח בדמות משאבת חלב היא מתנה נהדרת לאמהות לאחר לידה , שבוודאי יודו לכם עוד זמן רב אחר כך.