ארכיון הקטגוריה: מתנות ליולדת

מתנות ליולדת

מתנות ליולדת

האם את/ה מחפש את המתנה המושלמת בתור מתנה ליולדת? כזאת שתגרום אושר רב ליולדת הטרייה? בעת תהליך בחירת מתנות ליולדת, חשוב מאוד לבדוק האם המתנה שאנו רוצים באמת תשמח את היולדת, האם מדובר במתנה לזמן רב או מתנה רגעית, האם המתנה היא רק ליולדת או גם לתינוק שנולד או לכל המשפחה החדשה. קיימים לבטים רבים בתחום של בחירת מתנות ליולדת, לכן מדובר בהתליך שצריך להשקיע בו זמן רב ומחשבה רבה.

מתנה מושלמת ליולדת יכולה להיות – ספר לתינוק,שמיכות לתינוק. ניתן לקחת תמונות וקטעי טקסט מתהליך ההריון, הלידה ולאחר הלידה. איזו אמא לא תרצה לקבל תיעוד של כל הרגעים המאושרים ביותר בחייה? כל האמהות רוצות בזה, זה חבל מאוד שלרוב האמהות אין את הזמן או את האנרגיה ליצור את הספר בעצמן. קיימות חנויות רבות ברשת האינטרנט המציאות ספר לתינוק בתור מתנות ליולדת. כמו כן ניתן ליצור את הספר באמצעות קישוטים שניתן לקנות בכל חנות אומנות. המתנה הזאת היא כמובן מתנה שתלווה את היולדת לאורך כל החיים, זוהי מתנה שהיא לא תשכח לעולם ולא תפסיק להודות על כך.

מתנה זו הינה מתנה שהיולדת תעריך אפילו יותר ממה שאתם מצפים. אין מדובר במתנה יוקרתית שעולה כסף רב, אך עם זאת יש להשקיע זמן רב בבחירת העיצוב, בחירת התמונות, עיצוב האלבום ועוד, הרי אין כמו מתנות מיוחדות. ספר לתינוק זוהי מתנה שבכל מקרה היולדת תרצה שיהיה לה, לכן בכך שאתם מביאים לה את זה בתורה מתנה ליולדת, זה מוחק לך עוד אחת מהמשימות לאחר הלידה.

מחפשים מתנה ליולדת שהיא באמת אך ורק עבור היולדת? יום פינוק בספא! כמה אמהות טריות אתם מכירים שיאהבו יום של רגיעה עם פינוקי יופי ופינוקים לגוף? בוא נודה בזה, הם יסכימו אפילו לכמה שעות להיות לבד בבית. יום פינוק בספא הוא טרנד חדש בתחום של מתנות ליולדת, יותר ויותר אנשים נותנים שופר ליום פינוק בספא עבור היולדת הטרייה. זהו יום שהיא פשוט לא תשכח, לאחר כל הבלאגן של הבית חולים, וכל הבלאגן של חזרה הביתה עם כל המשפחה והחברים.

אז אל תשכחו, ביחרו מתנות ליולדת לאחר מחשבה עמוקה ולאחר שמצאתם את המתנה המושלמת ביותר. אל תתפשרו על "סתם מתנות", חשוב שהמתנה תהיה מתנה בלתי נשכחת.

לקנות מתנות ליולדת במסגרת הוראת הקבע של מכבי

אם אתם רוצים לקנות מתנות ליולדת אתם יכולים לעשות זאת דרך קופת החולים. במכבי למשל, אפשר לשלוח קופסה עם מוצרים של כל מה שהיולדת צריכה, בתור מתנות ליולדת, ממש לאחר הלידה – במסגרת הוראת הקבע של הפציינטית. מה בקופסה? תחליף חלב במבצע, מחלק מנות, בקבוק בי-פרי קטן, מארז חיתולי האגיס עם מגבונים ומשטח החתלה חד פעמי, בקבוק מים קטן של נביעות וקופון הטבה לרכישת בר מים בהנחה וסט מצעים למיטת תינוק בחינם. שווה ביותר, הטבה במאות שקלים.

אפשר גם לקנות דרך הקופה עוד דברים – כרית, פדים, סבון, שמפו בייבי קטנים, הנחה לאלבומי תמונות ועוד.

המוצרים עצמם הם אינם של הקופה – אלא של חברות מסחריות שסגרו הסכמים עם מכבי, ומאפשרים להביא מתנות ליולדת לאחר הלידה, בדיוק מה שהיא צריכה ברגעים האלו, ואף אחד לא זוכר להביא או אף אחד לא יודע בדיוק מה צריך. מכבי עשתה מחקר עם הרבה מאד יולדות והגיע למסקנה בדיוק מה לאפשר לרכישה במסגרת הוראת הקבע של הפציינטית. כלומר, מזמינים וזה מגיע. ללא תשלום במזומן. מכבי לא רק עושה הסכמים עם חברות זרות אלא גם מפרסמת תוכן ומאפשרת לקנות אותו בתור מתנה, למשל: הספר "תינוקות ופעוטות," מדריך התפתחות תינוקות מסדרת מדריכי הבריאות של מכבי, ומשחת החתלה "מכבי קייר."

הניסיון של מכבי הוא להגיע למחיר הוגן, שהיולדת לא תרגיש שמנצלים אותה כי אין לה כוח לחפש מחירים זולים יותר: המחירים הוגנים כמעט ללא רווח של הקופה.
כדאי לשקול לקנות מוצרי תינוקות

מתנות ליולדת