ארכיון הקטגוריה: מתנות לגבר

מתנות לגבר שלא הכרתם

מה הייתי הכי רוצה לקבל מתנה. זו שאלה שאני שואלת את עצמי בכל דקה בערך. פתאום קופץ לך רצון מאיזשהו מקום, והרצון מתחיל לפעפע והדמיון מתחיל לצייר איך זה יהיה כשיהיה לי את המוצר. 

רמקולים למחשב, טלוויזיית ענק, כל פלאי הטכנולוגיה. מחשב אישי נייד, מסך בגודל של בניין. מתנות לגבר זה לא דבר פשוט כלל. ובעיקר, כי גבר רוצה מתנות שימושיות. אצל האישה זאת לא בעיה, הארון שלה מלא, והיא אומרת, אין לי מה ללבוש. זו טענה אמיתית. יש להתייחס לזה ברצינות. זו הרגשה אמיתית במאה אחוז, אבל זה לא עובד אצלי, תן לי גינס טוב חוצלה ואם הוא לא ממלוכלך לא צריך להחליף.

השבוע קיבלתי קופונים מתנות לגבר בדואר. היו שם תמונות של תכשיטים, ספרים, צניחה חופשית, והנחות על בגדים. סקרתי את התמונות, ומייד הבנתי שאני צריך הכול. אולי לא ממש הטעם שלי, אבל לייתר בטחון, שיהיה. אבל כשהגעתי הביתה, וראיתי את שלל החפצים סביבי, מייד הבנתי שהכול מעיק עלינו. עודף מוצרים שאין לנו צורך בהם.
עוד תכשיט ועוד כובע, ונעלי ספורט כאלה ואחרות. ובכל יום אופנה שמכתיבה רצונות כי מישהו מאחורי הקלעים רוצה להרוויח מזה.
אם כן, ניסיתי לחשוב מהן מתנות טובות לגבר בכלל. הרגשה טובה, הבנה, יכולת לממש דברים הפנימיים, אפילו לא הצלחה עסקית. כן, כן,  זה לא ממלא גבר. בית וילדים אולי. ברמה מסוימת. אבל, תמיד קיימת הרמה הגבוהה יותר, האנושית, האדם שבנו, שישאל "ומה הלאה".

וכשמדובר בנושא של מתנות לגבר או במתנות למישהו בכלל, אז תמיד המילוי יבוא בדרגה היותר גבוהה, כי מהות האדם להתפתח. ודווקא מהרצון ליהנות ולקבל שבו. כך אנו בנויים. זה החומר שלנו. רצון ליהנות. יש הנאה אני רץ, יש ייסורים, אני בורח.
אפשר לחיות מעל זה, מעל הרמה של ייסורים ותענוג, הרמה שבה חיות הבהמות ובעליי החיים. ולהשיג משהו ממלא. כי ברור שהכול נעשה ונבנה כך כדי למשוך את האדם בסופו של דבר לתענוג אמיתי, ממלא ונצחי. כי אוי לו למי שרץ ורץ ובסוף, פשוט נגמרים להם החיים.

האדם הינו בר הרגשה, ושם יש מקום ענק ואדיר, שהפוטנציאל הגלום בו, הוא לצאת מהעיגול הפרטי שלי, ולהיכנס להרגשה רחבה. הרצון גדל עד כדי כך, שאתה באמת רוצה לבלוע את כל העולם, ומרגיש בך את הרצונות של כולם. ושם שם, מתגלה מילוי מסוג אחר

מתנות לגבר

לאחרונה גיליתי שעולם המתנות לגבר הוא משוגע
מתנות לגבר ניתן לבחור ממגוון סוגים שונים, גאג'טים, מתנות למשרד וכ"ד.

אז איך בכל זאת בוחרים את המתנה הטובה ביותר עבור הגבר?
תשאלו את עצמכם מה הוא אוהב לעשות במה הוא עוסק, ואיך אתם יכולים להיות אלו שתקלעו בדיוק למתנה הנכונה.

למשל גבר שאוהב ספרים תקנו לו ספר, אם הוא איש עסקים, תקנו לו כרטיסי ביקור מיוחדים.

אבל תמיד אפשר למצוא משהו מפתיע במיוחד.

לקראת החגים הקרבים ובאים יש סיכוי טוב שתזקקו לאלתר ולמצוא מתנה מיוחד במינה.
מתנות לגבר ניתן למצוא מגוון ענק ברשת האינטרנט מבלי לצאת מהבית בכלל.

הביאו מתנות לגבר שלכן עם אוריינטציה חברתית

לחבר שלכן יש יום הולדת? קדימה בנות, לחשוב מחוץ לקופסה. כמה פעמים אפשר להביא את אותן מתנות לגבר? עוד פעם ויסקי עוד פעם בושם עוד פעם כרטיס כניסה למשחק כדורגל. חשבו שונה והפעם תביאו משהו איכותי, אולי עם אג'נדה. רוצות דוגמאות?

א.  חבילות שי אורגניות של נגאיה. מוצרי אורגניים לגבר, שגם שומרים על הסביבה. האריזה נעשית על ידי אנשים עם לקויות. כל האריזות מתכלות וגם האריזה הכללית של חבילת השי מתמחזרת בקלות.

ב.  רוצות לתת לו מתנה ממש שווה? אין כמו לקנות לחבר שלכן כרטיס להופעה של פרל ג'ם + נסיעה לאנגליה לשלושה ימים על חשבונכן. אבל אם אתן נותנות כאלו מתנות לגבר שלכן, סעו איתו. לכל צרה שלא תבוא.

ג.   אם הגבר אינטלקטואל – קנו לו ספר אמנות, ספר פרוזה, ספר שירה, אבל משהו איכותי ובמיוחד אם יש לו איזה סיפור מעניין שקשור לקשר שלכם.

ד.  קנו לו חפץ אמנות שיש לו תו של סחר הוגן; מוצרי סחר הוגן הנם מוצרים אשר מצמצמים את פערי התיווך בין היצרן לצרכן ובכך מחזירים ליצרן , שנמצא בתחתית שרשרת המוצר, אחוז גבוה יותר ממחיר המוצר

ה.  קנו לו מתנה מ"אחותי" שמקדמת נשים במצוקה, מפעילה יוזמות חברתיות חדשניות ומקוריות בתחומי התעסוקה והפנאי. בארגון יש 700 נשים שיוצרות כל מיני מתנות יפות שבטוח שאחת מהן תתאים לגבר שלכן.