מתנה לפסח הקרב ובא

כדים, ואזות, סירים, ים של עגלות סופרמרקט מלאות עד אפס מקום, פרחים, בשמים, נעליים ומה לא. מתנות לפסח מזיזות אותנו אל הקניונים בחיפוש אינטנסיבי אחר פתרונות לשמח את כולם.

חשוב ששולחן הפסח יהיה גם יפה וגם טעים, והכלים, ברור שצריכים להיות מרשימים, כי למי יש אומץ להזמין אורחים ולהגיש להם בצלחת חד פעמית? אני זוכרת את אמי עומדת עם גיסותיה הרבות מול ערימות כלים שלוקח ימים אחר כך להחזירם לארון.
כשמדובר באירוע , שפסח הוא אירוע בפני עצמו כמובן, אני הולכת כמו עם מטפחת על העיניים. ושולפת. זה לזה, זה לזו וזה להם. ועושה וי, על מה שכבר ניקנה. אני באופן אישי לא ממש אוהבת לתת מתנות, אם לומר את האמת.
ובכלל, במקומות עבודה שהייתי, יצא לי אולי פעם אחת לקבל מתנות לפסח. איזה סלסילה עם תמרוקים כלשהם. ברגע שאני מקבלת מתנה אני מרגישה מייד מחוייבת, כלואה אצל מי שנתן לי את המתנה. קשורה, אפשר לומר.

כמובן שזה מה שנמצא מאחורי המילים והקלעים, אך זה קיים. לפחות אצלי. קשה לי להתייחס לא טוב למי שנותן לי מתנות. שמעתי פעם על משל שאם אתה רוצה שמישהו יאהב אותך, תן לו הרבה מתנות כי כל מתנה עושה עוד חור בלב, וכך עד שהוא מרגיש אליך אהבה ממש.

אני חושבת שהמשל עמוק ולא בטוח שכדאי לנסותו בפועל בצורתו הסיפורית, אך אין ספק שהוא מעלה מחשבה, בעיקר בתקופת האביב שמביאה עמה מחשבות על מתנות לפסח ואוכל כשר.

אז, כמו כולם, יצאתי אל הקניון ופגשתי אנשים ממהרים עם שקיות מותגים ומיני מזון, ובמרכול היו מבצעים מדהימים. כולם רוצים שיקנו אצלם. פתאום הסופר הכי יקר הופך לזול מהשוק.

ובאמת, כל התכונה של החג, מכניסה תמיד להילוך מהיר יותר, מבחינה פיזית, ועמוק יותר מבחינת בירור. האם אני נהנה? למי אני מהנה? ובכלל, לעיתים נדמה, שהכל נוצר כדי להעלות בנו שאלות מעמיקות על "מי אנחנו בעצם". אז תוך המירוץ אחר מתנות לפסח, ותוך אכילת קניידלך במרק החגיגי, יש מתנה אמיתית, שהיא בשאלה שמתעוררת ודורשת תמיד תשובה

מתנות לגבר שלא הכרתם

מה הייתי הכי רוצה לקבל מתנה. זו שאלה שאני שואלת את עצמי בכל דקה בערך. פתאום קופץ לך רצון מאיזשהו מקום, והרצון מתחיל לפעפע והדמיון מתחיל לצייר איך זה יהיה כשיהיה לי את המוצר. 

רמקולים למחשב, טלוויזיית ענק, כל פלאי הטכנולוגיה. מחשב אישי נייד, מסך בגודל של בניין. מתנות לגבר זה לא דבר פשוט כלל. ובעיקר, כי גבר רוצה מתנות שימושיות. אצל האישה זאת לא בעיה, הארון שלה מלא, והיא אומרת, אין לי מה ללבוש. זו טענה אמיתית. יש להתייחס לזה ברצינות. זו הרגשה אמיתית במאה אחוז, אבל זה לא עובד אצלי, תן לי גינס טוב חוצלה ואם הוא לא ממלוכלך לא צריך להחליף.

השבוע קיבלתי קופונים מתנות לגבר בדואר. היו שם תמונות של תכשיטים, ספרים, צניחה חופשית, והנחות על בגדים. סקרתי את התמונות, ומייד הבנתי שאני צריך הכול. אולי לא ממש הטעם שלי, אבל לייתר בטחון, שיהיה. אבל כשהגעתי הביתה, וראיתי את שלל החפצים סביבי, מייד הבנתי שהכול מעיק עלינו. עודף מוצרים שאין לנו צורך בהם.
עוד תכשיט ועוד כובע, ונעלי ספורט כאלה ואחרות. ובכל יום אופנה שמכתיבה רצונות כי מישהו מאחורי הקלעים רוצה להרוויח מזה.
אם כן, ניסיתי לחשוב מהן מתנות טובות לגבר בכלל. הרגשה טובה, הבנה, יכולת לממש דברים הפנימיים, אפילו לא הצלחה עסקית. כן, כן,  זה לא ממלא גבר. בית וילדים אולי. ברמה מסוימת. אבל, תמיד קיימת הרמה הגבוהה יותר, האנושית, האדם שבנו, שישאל "ומה הלאה".

וכשמדובר בנושא של מתנות לגבר או במתנות למישהו בכלל, אז תמיד המילוי יבוא בדרגה היותר גבוהה, כי מהות האדם להתפתח. ודווקא מהרצון ליהנות ולקבל שבו. כך אנו בנויים. זה החומר שלנו. רצון ליהנות. יש הנאה אני רץ, יש ייסורים, אני בורח.
אפשר לחיות מעל זה, מעל הרמה של ייסורים ותענוג, הרמה שבה חיות הבהמות ובעליי החיים. ולהשיג משהו ממלא. כי ברור שהכול נעשה ונבנה כך כדי למשוך את האדם בסופו של דבר לתענוג אמיתי, ממלא ונצחי. כי אוי לו למי שרץ ורץ ובסוף, פשוט נגמרים להם החיים.

האדם הינו בר הרגשה, ושם יש מקום ענק ואדיר, שהפוטנציאל הגלום בו, הוא לצאת מהעיגול הפרטי שלי, ולהיכנס להרגשה רחבה. הרצון גדל עד כדי כך, שאתה באמת רוצה לבלוע את כל העולם, ומרגיש בך את הרצונות של כולם. ושם שם, מתגלה מילוי מסוג אחר

מתנות לשבועות

חג שבועות הינו חג הקציר, חג בלבן אביבי ושמח. הלבן מצויין בחג השבועות על ידי מאכלי חלב וגבינות, ואין כמו מתנות לשבועות כמו זר ירקות וגבינות לחגוג את החג בהרמת כוסית במשרד או לאירוח בבית עם זרי גבינות וירקות.
אם את / אתה מחפשים רעיון למתנות לחג שבועות כשאת מתארחת אצל חברים או משפחה, את יכולה לשלוח זר ירקות טריים, בריא ומקורי בעיצובו.
מתנה לשבועות שתמיד כיף לקבל אותן בכל אירוע ושמחה אלו זרי ספא מפנקים ומרשימים בתכולתם. הריח הוניל פטצ'ולי מתאים כמתנה לחג שבועות ובטח כמתנה ליום הולדת. גם גברים וגם נשים אוהבים מוצרי ספא איכותיים ומפנקים.

כולנו לעיתים מתעוררות ליום אביבי ונעים עם רצון עז לפנק את האהוב שלנו, סתם בלי סיבה מיוחדת. פשוט כי אנחנו אוהבות.
תמיד יש את ההתלבטות האם להביא זר פרחים שיהיה רומנטי, או זר מתוק בסגנון מארז גדול עם שוקולדים ומוצרי ספא, שיהיה לו יום עם מלא טעמים מפתיעים?

באמת שאין צורך להתלבט ולחפש מתנות מקוריות, למה? פשוט ניתן לשלוח זר פרחים מתוק! כך שמשיגים שתי מטרות במתנה אחת…או אם רוצים להמתיק את היום של יקירכם עם משהו מתוק ובריא, אפשר לבחור מגשי פירות או סידור סלסלת פירות גדולה ומרשימה. זו מתנה מיוחדת לבעל או לחבר או כשרוצים להתפנק עם משהו מיוחד, במיוחד במקום עבודה וכך כולם רואים שיש לבחור מישהי שדואגת לו.

אפשר לבחור ללכת על בטוח לכיוון ה – גאדג'טים לגבר שכמעט כל גבר אוהב להשתעשע עם מוצר טכנולוגי חדיש ומדליק, כמו טאבלט או wii, גאדג'ט זו מתנה מקורית וגם יכולה לשמש לקישוט כמתנה למשרד או לחדר העבודה בבית.

מתנות לחג להולדת התינוק

לידה של תינוק חדש במשפחה היא אירוע משמח מאין כמותו, וכאשר מדובר בהולדת תינוק לקראת חג הפסח, הוא חג האביב, חג החירות והחופש – הרי שמדובר בשמחה כפולה ומכופלת. אין פלא, אפוא כי כאשר נולד תינוק חדש בעונת האביב, פעמים רבות סובבות מתנות לפסח אותו ואת ההורים הנרגשים, זאת במטרה לקדם בברכה את התוספת המוצלחת ולהתרגש יחד מהמשפחה שגדלה.

 

אילו מתנות לפסח מתאימות למשפחה שהתרחבה ?

מתנות לפסח עבור משפחה עם תינוק קטן יכולות להגיע מקשת רחבה מאוד של אפשרויות. תוכלו כמובן לשאול את ההורים הטריים למה הם זקוקים (והרי מתנות לפסח מהסוג הזה הן תמיד נדרשות גם כשמדובר בהולדת תינוק שני ושלישי במשפחה), וכמובן – לקנות מתנות לפסח המתאימות הן לבקשת ההורים והן לתקציב. תוכלו לקנות בגדים או צעצועים, כסא בטיחות לרכב או אפילו מיטה. אם אינכם רוצים לשאול את ההורים לרצונם, תוכלו לרכוש מתנות לפסח בדמות יין או שוקולד שהן מתנות שמשמחות תמיד, כמו גם כלי הגשה או כלי בית – המשמשים תמיד את מקבליהן (שגם לאחר לידה של תינוק יחזרו לארח, גם אם זה ייקח קצת זמן…).

מתנות לפסח יכולות להיות גם זמן איכות להורים הטריים. תוכלו לרכוש תלוש לחוג תינוקות כלשהו (גם אם יהיה לו שימוש בעוד מספר חודשים), תוכלו לרכוש כמה שעות של פינוק בספא (רק אל תשכחו לבקש תלוש בעל תאריך תפוגה רחוק ככל האפשר), ותוכלו אפילו להזמין לאם טיפול מניקור או עיסוי הביתה (כי זה שהיא אחרי לידה לא אומר שהיא רוצה להמשיך ולהראות כמו מישהי אחרי לידה…).

רעיון מוצלח אחר הוא להזמין אוכל מוכן ואיכותי מקייטרינג כלשהו המצוי בסביבת היולדת. כל אישה לאחר לידה תשמח למצוא מקרר ופריזר מלאים כל טוב, מהם היא צריכה רק לחמם לעצמה מנה מסודרת (כי למי יש זמן לבשל ?). רק שימו לב, כי בעת שמדובר על מתנות לפסח , נדרש להתאים אותן למטבח כשר.

והכי חשוב – משאבת חלב !

מתנות לפסח הן דבר נחמד, אולם מתנות לפסח שהן בעלות ערך פרקטי של ממש לאם ולתינוק – הן דבר נחמד יותר. אם האם החדשה בחרה להניק את תינוקה, הרי שאחד הדברים שהיא ללא ספק תידרש להם הוא משאבת חלב, באמצעותה תוכל לשאוב ולהשאיר חלב קפוא, למקרים בהם היא יוצאת מהבית או מעבירה את שרביט ההאכלה לכל אדם אחר.

משאבת החלב תהפוך חשובה יותר כאשר האם תחזור לעבודתה, עת יזכה תינוק לטיפולה המסור של מטפלת או כל דמות דומיננטית אחרת, שתוכל להמשיך ולהזין אותו בחלב שאוב על אף שהוא מקבל אותו בבקבוק. מתנות לפסח בדמות משאבת חלב היא מתנה נהדרת לאמהות לאחר לידה , שבוודאי יודו לכם עוד זמן רב אחר כך.

מתנות ליולדת

מתנות ליולדת

האם את/ה מחפש את המתנה המושלמת בתור מתנה ליולדת? כזאת שתגרום אושר רב ליולדת הטרייה? בעת תהליך בחירת מתנות ליולדת, חשוב מאוד לבדוק האם המתנה שאנו רוצים באמת תשמח את היולדת, האם מדובר במתנה לזמן רב או מתנה רגעית, האם המתנה היא רק ליולדת או גם לתינוק שנולד או לכל המשפחה החדשה. קיימים לבטים רבים בתחום של בחירת מתנות ליולדת, לכן מדובר בהתליך שצריך להשקיע בו זמן רב ומחשבה רבה.

מתנה מושלמת ליולדת יכולה להיות – ספר לתינוק,שמיכות לתינוק. ניתן לקחת תמונות וקטעי טקסט מתהליך ההריון, הלידה ולאחר הלידה. איזו אמא לא תרצה לקבל תיעוד של כל הרגעים המאושרים ביותר בחייה? כל האמהות רוצות בזה, זה חבל מאוד שלרוב האמהות אין את הזמן או את האנרגיה ליצור את הספר בעצמן. קיימות חנויות רבות ברשת האינטרנט המציאות ספר לתינוק בתור מתנות ליולדת. כמו כן ניתן ליצור את הספר באמצעות קישוטים שניתן לקנות בכל חנות אומנות. המתנה הזאת היא כמובן מתנה שתלווה את היולדת לאורך כל החיים, זוהי מתנה שהיא לא תשכח לעולם ולא תפסיק להודות על כך.

מתנה זו הינה מתנה שהיולדת תעריך אפילו יותר ממה שאתם מצפים. אין מדובר במתנה יוקרתית שעולה כסף רב, אך עם זאת יש להשקיע זמן רב בבחירת העיצוב, בחירת התמונות, עיצוב האלבום ועוד, הרי אין כמו מתנות מיוחדות. ספר לתינוק זוהי מתנה שבכל מקרה היולדת תרצה שיהיה לה, לכן בכך שאתם מביאים לה את זה בתורה מתנה ליולדת, זה מוחק לך עוד אחת מהמשימות לאחר הלידה.

מחפשים מתנה ליולדת שהיא באמת אך ורק עבור היולדת? יום פינוק בספא! כמה אמהות טריות אתם מכירים שיאהבו יום של רגיעה עם פינוקי יופי ופינוקים לגוף? בוא נודה בזה, הם יסכימו אפילו לכמה שעות להיות לבד בבית. יום פינוק בספא הוא טרנד חדש בתחום של מתנות ליולדת, יותר ויותר אנשים נותנים שופר ליום פינוק בספא עבור היולדת הטרייה. זהו יום שהיא פשוט לא תשכח, לאחר כל הבלאגן של הבית חולים, וכל הבלאגן של חזרה הביתה עם כל המשפחה והחברים.

אז אל תשכחו, ביחרו מתנות ליולדת לאחר מחשבה עמוקה ולאחר שמצאתם את המתנה המושלמת ביותר. אל תתפשרו על "סתם מתנות", חשוב שהמתנה תהיה מתנה בלתי נשכחת.

האם לקנות מתנות לפסח מראש?

האם כדאי לקנות מתנות לפסח מראש או ברגע האחרון?

התשובה לשאלה האם כדאי לקנות מתנה לפסח מראש או ברגע האחרון מתחלקת לשניים: האם אתם מארחים או מתארחים.

רבות (וכמובן גם רבים) מאיתנו מתכוננות לכבוד חג הפסח שידוע גם בשם חג החירות  כבר מחג הפורים.

בהרבה מאוד מהבתים, בין אם הם שומרי מסורת, שומרי מצוות אדוקים או חילוניים גמורים מתכוננים לפסח. כניסת האביב עושה לרבים מאיתנו "משהו" שגורם לנו לרצות לשפץ, לסייד לסדר ולאוורר את הבית מתנומת החורף שלו.

נשים רבות, וגם גברים, מתכוננים לחג החירות בשעבוד מוחלט לניקיונות לסידור המגירות והמדפים ולחידוש וריענון הבית. מלבד הניקיונות חג האביב מתאפיין גם בהרבה מאוד קניות, בין אם מדובר בקניות לחג הפסח באופן ישיר ובין אם מדובר בקניות שהאביב עושה להן חשק.

היכן מבלים את החג השנה?

כפי שציינו בפתיח בפסח העולם מתחלק לשניים: המארחים והמתארחים והשאלה שנשמע ושנשאל פעמים רבות היא "איפה אתם בפסח".

אלו שנמנים על המארחים, נוסף על ארגון הבית והניקיונות עוסקים גם בבישול ובהכנת סעודת החג, לכן כשבוע לפני החג, בהרבה מאוד מהמטבחים במדינת ישראל ישנה פעילות ענפה. במקרה כזה מוטב לה, למארחת, שתקדים ותבצע את הקניה של מתנות לפסח מבעוד מועד ותשחרר את עצמה, מרצה וטרדותיה לעיסוק במלאכת האירוח והבישול שככל שמתקרב החג הופכת לקדחתנית יותר ויותר.

אלו המתארחים, (אצל משפחה, חברים או בבית מלון), מוצאים עצמם פנויים יותר, לכן הם משוחררים להחליט אם לקנות מתנה לפסח מראש או להשאירן לרגע האחרון.

מתנות לפסח – ברגע האחרון

בימים האחרונים לפני החג ניכרת פעילות רבה בחנויות המתנות, אנשים מוצאים עצמם קונים כל דבר אפשרי כולל: כלי בית, מצעים, אלקטרוניקה, ספרים, סלסילות שי, יינות, סיגרים ועוד. מי שאוהב אווירה זו של לפני החג מוזמן לצאת סמוך לחג ולתור אחרי מתנות לפסח.

משיטוט במרכזי הקניות ניתן ללמוד כי ישראלים רבים מאוד מעדיפים לערוך את הקניות של מתנות לפסח ברגע האחרון.

בכל מקרה, אם מחליטים לקנות את המתנות מראש, או שעושים זאת ברגע האחרון, עצה אחרונה, אל תשכחו לפנק גם את עצמכם במתנה לפסח! חג שמח

מתנות לפסח

מתנות ברגע האחרון

במהלך חג הפסח בעיצומה של תחושת ההתחדשות והאביב, בעיקר לפני ליל הסדר נוהגים לקנות מתנות לפסח עבור אנשים יקרים ואהובים, חברים וקרובי משפחה. כאשר חג הפסח בפתח, מרבית האנשים נוהרים לרכוש מתנות עבור יקיריהם, אורחים, ומארחים. אבל, יש גם כאלה שעסוקים ביותר ואין ברשותם לקנות מתנות לפסח לפני ליל הסדר מפאת קוצר זמן.

מרבית האנשים מקדישים לבחירת קניית מתנות לפסח זמן וחשיבה, נוהגים לרכוש לפני החג ולהיות מוכנים היטב. אך, תמיד ישנם אנשים שמפאת הכנות החג או כל סיבה שהיא שכחו ממתנות חג הפסח ונזכרו ממש ברגע האחרון.

רעיונות למתנות ברגע האחרון

חשוב לזכור, גם כאשר שוכחים לרכוש מוקדם יותר מתנות לפסח, וכבר ליל הסדר בפתח עדין לא מאוחר מדי. ניתן להכין מתנה מקורית ושימושית תוך מספר דקות על ידי שימוש בכמה מוצרים בייתים או קנייה חפוזה.

אם יש בביתכם שמן זית משובח ניתן לאחסנו בבקבוק מעוטר או בפח עתיק, מתנה שימושית אשר כל אדם יחפוץ לקבל. חשוב לציין כי המתנה מרשימה ביותר ונותנת תחושה אישית. מלבד זאת, חג הפסח מתאפיין על ידי שתיית מספר כוסיות, ניתן להביא כמתנה לפסח בקבוק יין משובח אשר ישמש לשתייה במהלך הערב או ישמר כמזכרת למארח מליל הסדר במשותף.

ירקות שעברו שימור עצמי זהו רעיון מדליק למתנה שימושית. ישנם אנשים רבים שמרבים לשמר ירקות כמו מלפפונים, זיתים, כרובית, כרוב, גזרים וכו'. אם יש בביתכם צנצנות מוכנות ניתן לקחת  ולהביא את זה כמתנה שנעשתה באופן אישי. מומלץ לאכסן בקופסא מעוטרת ויפה.

רעיון מקורי נוסף הינו סלסלת שי, כמעט בכל בית ישנם חטיפים, שוקולדים, פיצוחים, פירות יבשים, דבש וכו'. ניתן לקחת סלסלה, כוסית גדולה ואף אגרטל למלא בכל טוב ולהפוך את גן העדן המתוק למתנה ייחודית ומרשימה ביותר עטופה צלופן.

איך להפוך מתנה פשוטה למתנה מרשימה

על מנת לשדרג את הרעיון ולהעניק מתנות לפסח יפות ומושלמות, ניתן לארוז בצלופן או באריזת מתנה, להוסיף פרחים יבשים וסרט לקישוט. לסיום אפשר להוסיף כרטיס ברכה, וכתוב כמה מילים עבור מיעודי המתנה.

אומנם החנויות והמרכזיים המסחריים מציעים מגוון רחב של מתנות לפסח לפני החג, אך גם אנשים שלא הספיקו לרכוש ומעוניינים להכין מתנה עבור יקיריהם יכולים להיעזר במצרכים שיש בבייתם ולייצור מתנה ייחודית שתהיה שימושית, תהווה מזכרת לחג ואף תראה כמו מתנה קנויה.

שמלת כלה

על הקושי בבחירת שמלות כלה  ועל הדרך לעשות את זה נכון

חתונה היא אירוע מרגש ומשמח, הטומן בחובו את כל אותם חלומות, פנטזיות ואיחולים שכל כלה איחלה לעצמה מאז ומעולם, עת הייתה עדיין ילדה קטנה ששיחקה עם חברות. ואכן, שמלות כלה הן מיתוס של אגדה, פאר, נסיכותיות של פעם בחיים, ואין פלא אפוא כי בחירת שמלת הכלה היא משימה קשה בעלת השלכות משמעותיות.

מדוע קשה כל כך לבחור שמלות כלה ?

ישנן סיבות רבות לקושי בבחירת שמלות כלה, שכולן בסופו של דבר מסתכמות בפער שבין הציפיות למציאות. כלות רבות חולמות על עצמן כמלכות או נסיכות לערב אחד, ולפיכך תולות את כל יהבן בשמלת הכלה האחראית להגשמת החלום. אולם כיצד בוחרים שמלת כלה מבין כל השפע? שפע שלכאורה אמור להקל על הכלות, אולם דווקא יוצר בלבול ועומס? כיצד בוחרים את שמלת הכלה ה-אחת שאכן תממש את כל ציפיותיה של הכלה, שאכן תראה נפלא, תחמיא לגוף, תהמם את האורחים וגם תתאים לתקציב שהוגדר למטרה זו?

בחירת שמלות כלה – אז מה הסגנון שלך?

אחת משאלות היסוד שנדרשת כל כלה לשאול את עצמה בעת ההכנות לאירוע, הוא מהו סגנון השמלות האהוב עליה? בטרם תתחילי לחפש שמלות כלה, כדאי וצריך לשבת עם מגזינים ותמונות של שמלות בעיצובים שונים, ולבחון מתוכם מהו הסגנון האהוב יותר על הכלה לעתיד. ואם קשה לך לבחור מה את אוהבת? אולי יהיה קל יותר לציין מה את לא אוהבת? גם בשיטת האלימינציה ניתן להגדיר את הדרישות משמלות הכלה ומדובר בהתחלה לא רעה בכלל.

שמלות כלה מגיעות במגוון רב כאמור של סגנונות ובדים, ועל מנת לבחור ביניהם אולי קל יהיה יותר להשתמש בפרמטרים אובייקטיביים, לדוגמא – מהי עונת השנה בה נערכת החתונה, האם מדובר בחתונה באולם או גן אירועים, האם את מתכננת לרקוד עד כלות הנשמה, ולפיכך חשוב לבחור שמלות כלה קלילות, או שמא תוכלי להרשות לעצמך שמלה מלכותית ורשמית יותר? זכרי, כי את עתידה להסתובב עם שמלת הכלה שלך לאורך כל הערב, לפיכך רצוי מאוד לבחור בשמלה נוחה, נעימה לגוף, שאינה כבדה או מסורבלת מדי, וכזו שתוכל לשרת אותך ולא להוות מטרד.

עכשיו מגיעים לכיף – עיטורים, סרטים ותוספות

לא משנה מהו סגנון השמלה שתבחרי, זכרי כי תמיד אפשר להעשיר את מראה השמלה בתוספות שונות ומעניינות. בין אם תבחרי בסרטים או באבני סברובסקי, בין אם תעדיפי לשלב רקמת פרחים עדינה או תחרה – זהו המקום בו תוכלי לתת דרור לטעם האישי שלך, ולבקש מהמעצבת להגשים את חלומותיך הכמוסים. ושיהיה במזל!

קייטרינג חלבי

לאחרונה נתקלתי בכמה פליירים מעניינים על אירועים.

אירועים הם חוויה משמחת ומענגת, הן לבעלי האירוע והן לאורחים אשר מגיעים לחלוק איתכם כבוד.

המרכיב העיקרי באירוע עליו נוהגים לדבר רבות, ופעמים רבות נהוג לשפוט את טיב האירוע על פיו הוא האוכל המוגש לאורחים.

כל משפחה נוהגת להזמין תפריט על פי טעמה האישי ובהתאם להמלצות אותה היא קיבלה ממכרים.

מי שמבקש לעצמו חוויה קולינרית יוצאת דופן ומפתיעה, נוהג להזמין קייטרינג, מזין, בריאותי והכי חשוב טעים.

בעבר נהגו להזמין לאירועים קייטרינג בשרי בעיקר, ומי שהזמין קייטרינג חלבי, נחשב לאדם "אמיץ", אך ברבות השנים הבחירה למלא את האירוע במטעמים חלביים, הפכה לדבר שבשגרה.

מאכלים מהים, מהמטבח האיטלקי וקינוחים

קייטרינג חלבי אינו מסתכם במטעמים מן המטבח האיטלקי לרבות פסטות ולאזניות, אלא מאפשר לכם להזמין מגוון תפריטים במיני וריאציות, הכוללים קינוחים חלביים טהורים ומשובחים.

קייטרינג זה, יכול להכיל מגוון מאכלים שנמשו מן הים, ומשרים אווירה לא שגרתית הכוללת ריחות מהפנטים, כגון: ריח מעושן של דגי סולומון צלויים על הגריל, דגים מעושנים ועוד.

אחד היתרונות המהותיים בהזמנת קייטרינג זה, היא היכולת להגיש בסוף הארוחה קינוחים חלביים ולא קינוחים אשר הוכנו לשומרי הכשרות ומוגדרים פרווה, (וכך לעיתים גם הטעם שלהם).

לקינוחים באירוע משקל רב בהצלחת האירוע, ועל כן בעת הזמנת הקייטרינג, מובטחים לכם קינוחים אשר הוכנו ממוצרים חלביים איכותיים, מה שיגרום לחך הישראלי להתענג ולכמות מחמאות גדולה של אורחי האירוע.

בין המנות העיקריות בקייטרינג, קיימים מטבלים רבים וגבינות מעודנות יותר ופחות, לרבות: קשקבל, חלומי, צפתית ועוד.

לחמים שנאפו בסמוך לאירוע, יוגשו גם הם לצד הארוחה וכמובן מגוון סלטי ירקות עשירים בויטמינים וצבעים מרנינים.

קייטרינג משדר יוקרה

יתרון מהותי נוסף אשר נכרך עם קייטרינג חלבי, היא העובדה כי הקייטרינג משדר יוקרה והאוכל המוגש הינו גורמה.

הרי כל משפחה המארגנת אירוע אם זוהי חתונה, בר מצווה, בת מצווה ואף יום הולדת, רוצה שהאירוע יהיה מוצלח וייזכר אצל האורחים כאירוע השנה, אחרת אין טעם באירוע.

ההנאה אצל מרבית האנשים מתחילה ומסתיימת באוכל, ועל כן הדגש בארגון האירוע חייב להיות בעיקרו על האוכל (כמובן שלא להזניח את השאר), אך הזיכרון שלנו הישראלים, נשאר בסופו של דבר מהאוכל אותו אכלנו באירוע.

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את התשובה "האוכל היה מדהים" כששאלתם איך היה באירוע?

קייטרינג המבוסס על אוכל חלבי, הפך בשנים האחרונות לקייטרינג המועדף על ידי מארגני אירועים רבים, בשל האיכות והטעם העשיר.

מסיבה לפני חתונה

אחד האירועים החשובים לפני האירוע הגדול הוא כמובן מסיבת הרווקים. בתור החברים הטובים של מי שמתחתן, אתם כמובן צריכים לדאוג ולארגן אירוע שחתן השמחה לא ישכח כל כך מהר, ולבלות איתו את הערב האחרון בחייו כרווק.

טוב, אז מה? הגיע הרגע לארגן מסיבת רווקים. חתונה היא אירוע של פעם בחיים (לפחות כך אנחנו מקווים), ולפני האירוע יש לדאוג לאינספור דברים. כמובן למצוא אולם, לשלוח הזמנות, לסגור על אטרקציות מיוחדות בחתונה, להחליט על תפריט האוכל, למצוא די.ג'י., להחליט על המוסיקה המתאימה, לריב עם ההורים על מי בדיוק מזמינים ומי לא, להתלבט שעות אם להזמין את ההוא מהעבודה או לא, למצוא חליפה (או שמלה), ועוד כל כך הרבה דברים, שלפעמים היה עדיף פשוט לא להתחתן וזהו. אבל מה… יש בונוס באופק – מסיבת רווקים מפוצצת של פעם בחיים!

אחד האירועים החשובים לפני האירוע הגדול הוא כמובן לחגוג מסיבת רווקים. בתור החברים הטובים של מי שמתחתן, אתם כמובן צריכים לדאוג ולארגן אירוע שחתן השמחה לא ישכח כל כך מהר, ולבלות איתו את הערב האחרון בחייו כרווק. ההצעות כיצד לארגן את מסיבת הרווקים הן רבות ומגוונות, ואפשר לשכור מקום או לופט או ווילה או יאכטה ולהזמין או להביא לשם אוכל ושתייה, ולחגוג עד אור הבוקר. וכמובן האטרקציה המרכזית של הערב, הזמנת בידור מכל סוג שהוא. אך יש לנו הצעה מקורית בשבילכם – חגיגה של המסיבה במועדון הבורסה היוקרתי וברמה בינלאומית.

המועדון המציע את האירוע הטוב והמשתלם ביותר לחגיגה של מסיבת רווקים הוא מועדון הבורסה הוותיק. במקום קיימות שתי קומות לאירוע, הכולל רצפת שיש ייחודית, ובר עשיר. אנו מציעים אלכוהול יוקרתי ואיכותי מגוון, וכל חוגג יזכה לטקילה על חשבון בעל הבית. במקום חדרי VIP ייחודיים, ותפריט עשיר הכולל מגוון מאכלים ומטוגנים, שתייה הכוללת אינספור סוגים, ומלצריות שיעשו לכם את האירוע. שלא לדבר על חשפניות שיחגגו ויגרמו לכם ליהנות בצורה בלתי נשכחת.

לסיכום, מסיבת רווקים במועדון הבורסה היא הפתרון המושלם למסיבת הרווקים שלכם, וכך תוכלו לארגן אירוע בלתי נשכח לחתן השמחה ולחברים הטובים, ותפיקו לילה שתדברו עליו הרבה אחרי.

-אל לנו לשכוח, לפני החתונה עצמה חוגגים מסיבת רווקים ומסיבת רווקות. גם כאן ישנן שלל מיני אטרקציות וכול אחד ואחת יכול לבחור. יאכטה מפוארת, צימר או ספא, מועדון או סופ"ש בכינרת. כך או כך, כמו בכול מזיבה גדולה גם כאן ניתן לחפש ומצוא אטרקציות שונות שיהפכו את החגיגה למיוחדת יותר.